Karafuu Beach Resort & Spa hotel, Zanzibar, dovolenka za konečnú cenu

KAarafuu Beach Resort & Spa - Tanzánia - Zanzibar

KAarafuu Beach Resort & Spa starstarstarstar

KAarafuu Beach Resort & Spa
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

Názov zájazdu podľa organizátora: Karafuu Beach Resort & Spa
V skratke o hoteli

Luxusný Karafuu Beach Resort & Spa stojí uprostred tropickej záhrady na východnom pobreží ostrova Zanzibar. Pobyt pri mori môžu hostia skombinovať s potápaním. Rezort ponúka tiež niekoľko výletov na miesta, ktoré by ste mali počas dovolenky na Zanzibare vidieť.

Poloha

Karafuu Beach Resort & Spa sa nachádza priamo na bielej piesočnatej pláži Kae s výhľadom na Indický oceán. Tradičná dedinka Pingwe je dostupná len päť minút chôdze od rezortu. Do najznámejšej reštaurácie na ostrove „The Rock“ sa dostanete iba 15 minútovou prechádzkou po pláži. Letisko je vzdialené približne 60 km.

Dĺžka transferu

60

Doprava

letecká doprava z Viedne, príp. z Bratislavy

 

 

Vybavenie

HOTEL

Karafuu Beach Resort & Spa má lobby s recepciou v tropickej záhrade, niekoľko reštaurácií a barov, butik. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.

 

REŠTAURÁCIE

V rezorte sú štyri reštaurácie – hlavná Kijiji s terasou a výhľadom na more, a la carte reštaurácia Bondeni restaurant v štýle africkej dediny s lokálnou kuchyňou, morské špeciality na pláži v reštaurácii Le Grand Bleu a pizzeria Eatalian. Hostia majú k dispozícii aj dva bary a bar pri bazéne.

 

BAZÉNY

K rezortu patria dva vonkajšie bazény, jeden s morskou vodou. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú zdarma.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene tenis, fitnes centrum, biliard, futbal, šípky, stolný tenis, šnorchlovanie, volejbal, aqua gymnastiku. Okrem toho sú za poplatok dostupné ďalšie aktivity ako potápanie, kanoe, športové náradie, výlety, celodenný program pre deti aj dospelých, ľahká animácia, večer živá hudba.

 

WELLNESS & SPA

Samawati spa ponúka masáže a procedúry, ktoré sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Zanzibare môžete podniknúť niekoľko výletov. K nim patrí napríklad:

Safari – jednodňový výlet vás vezme do prírodnej rezervácie Menay Bay.

Ostrov väzenia (Prison Island) – na ostrov vedie krátka cesta loďou z hlavného mesta Stone Town. V minulosti slúžil na zadržiavanie otrokov, dnes tu sídli korytnačia rezervácia.

Spice Tour (Cesta za korením) – Zanzibaru sa hovorí aj Ostrov korenia. Objavte počas výletu plantáže s koreninami ako klinček, muškátový orech, kardamón či škorica.

Stone Town – exkurzia do centra hlavného mesta vás zavedie na trhovisko, do anglikánskej katedrály, Sultánovho paláca, Domu zázrakov a najstaršej budovy ostrova Portugalského paláca.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Zanzibare v Karafuu Beach Resort & Spa strávite v plážovom rezorte s exotickou atmosférou. V rezorte je spolu 119 izieb a bungalovov. Izby typu Garden sú situované v tropickej záhrade, majú klimatizáciu, stropný ventilátor, šatník, moskytiéru, trezor, minibar (za poplatok), telefón, SAT TV, rýchlovarnú kanvicu, kúpeľňu a terasu do záhrady.

TYPY IZIEB

Garden majú rozlohu 45 m2.Bondeni izby s rozlohou 48 m2, stoja v novovybudovanom záhradnom trakte s reštauráciou, barom, bazénom a fitnes centrom.Massai sú zariadené v tradičnom africkom Massai štýle, majú rozlohu 48 m2.Cottage stoja priamo na pláži a majú rozlohu 60 m2.Junior Suite majú rozlohu 60 m2.
Stravovanie

Hotel ponúka polpenziu s raňajkami a večerami formou bohatých bufetových stolov. Hostia majú možnosť doplatku na all inclusive, do ktorého patrí:

All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo a la carte.Popoludní káva, čaj a drobné občerstvenie od 16:30 do 17:30 hod.Lokálne alkoholické nápoje a nealko od 10:00 – 21:00 hod.
Služby v cene

letecká doprava z Viedne (príp. Bratislavy) • 7-krát (pri Silvestrovskom pobyte z Bratislavy 9-x) ubytovanie so stravou podľa ponuky, transfery letisko - hotel - letisko a služby miestneho delegáta

 

Povinné doplatky

servisné poplatky cca 450 EUR z Viedne, resp. cca 150 EUR pri odlete z Bratislavy • príplatok 24.12. a 31.12.

 

 

Ostatné doplatky

jednolôžkové izby alebo iné typy izieb

 

 

Upozornenie

Cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy O leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
***+

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné