VÝHODY DOVOLENKY OD VŠETCI NA PLÁŽ.SK

VÝHODY DOVOLENKY OD VŠETCI NA PLÁŽ. SK
 
GARANTUJEME DISKRÉTNOSŤ, SPOĽAHLIVOSŤ A NAJLEPŠIU KONEČNÚ CENU DOVOLENKY

I Vaše najväčšie dovolenkové sny sa môžu uskutočniť práve dnes. Diskrétne, spoľahlivo a za najlepšiu cenu objednávkou zájazdu z našej ponuky. Nikdy neplatíte ani cent naviac ako u organizátora zájazdu. Akceptujeme všetky vernostné, last minute, first minute a ďalšie zľavy poskytované CK. Ak nájdete kdekoľvek v danom okamihu nižšiu konečnú cenu za ponúkaný zájazd, zašlite nám oficiálnu kalkuláciu a získajte zľavu 10€ na dospelú osobu.
Podmienky pre uplatnenie zľavy
 
Všetky zájazdy sú uvedené s konečnou cenou, už nikdy žiadne ďalšie povinné príplatky!

Navštívili sme a precestovali viac ako 40 krajín. Spoznali sme so množstvo miestnych destinácií a letovísk, získali sme veľa kontaktov a odporúčaní. Mnoho poznatkov z našich ciest nájdete aj na našom blogu.

Vašu dovolenku kupujete u dlhoročných a skúsených cestovateľov, nie u slečny za pultom, ktorá Vám odrecituje katalógový popis hotela. Ten si nájdete aj sami. U nás máte relevantné infomácie z prvej ruky a osobnej skúsenosti z nami precestovaných destinácií. 

Šetríme Váš čas

Je veľmi časovo náročné pozháňať všetky dostupné katalógy cestovných kancelárií a dlhé hodiny si vyberať ten správny zájazd. Zadaním pre Vás dôležitých kritérií získate behom pár sekúnd podrobný prehľad zájazdov všetkých overených a poistených slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Vašu dovolenku si pomocou nášho vyhľadávača vyberiete z pohodlia Vášho domova omnoho rýchlejšie.
 

Dovolenky so slovenskými cestovnými kanceláriami

Online ponuka zájazdov, pobytové, poznávacie, lyžiarske, exotika, eurovíkendy na našich portáloch. Dovolenky letecky, individuálne - vlastnou dopravou, či autobusom. Široký výber hotelov s all inclusive, nepretržitá aktualizácia zájazdov. Sledujte naše ponuky a vždy sa dozviete ako prvý o výhodných ponukách na dovolenky last minute, first moment, či ďalších akciách cestovných kancelárií.

Sledujte akčné ponuky dovoleniek na:Dovolenky s nemeckými a rakúskymi cestovnými kanceláriami

Chcete významne ušetriť a nevadí  Vám presun na vzdialenejšie letisko? Pomocou nášho vyhľadávača si vyberte Vašu dovolenku z ponuky viac ako 60 nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií. Vašou odmenou môže byť aj viac ako 50% lacnejšia dovolenka oproti cenám zájazdov zo Slovenska.

Objednajte dovolenku na:
 

 
 
Dovolenka s českými cestovnými kanceláriami

Pracujete u našich susedov, máte bližšie na letisko do Českej republiky, chcete hneď vedieť konečnú cenu, prípadne Vám nevyhovuje termín alebo ponuka dovoleniek zo Slovenska? V našom vyhľadávači zájazdov českých cestovných kancelárií si Vašu dovolenku určite vyberiete.

Aktuálna ponuka dovoleniek z Česka:
 


Ubytovanie pri mori priamo pri pláži

Ak si chcete na dovolenke za svoje peniaze predovšetkým oddýchnuť, byť pri mori a nie pestovať turistiku cestou na vzdialenú pláž, vybrali sme pre Vás overené ubytovacie kapacity, ktoré sa nachádzajú v 1.línii, priamo na pláži, či v jej bezprostrednej blízkosti /do 50m/

Vyhľadajte dovolenku pri pláži


Individuálny prístup k výberu Vašej dovolenky

Vyplňte žiadosť o cenovú ponuku a my Vám obratom zašleme detailné informácie o všetkých zájazdoch, letenkách, hoteloch, hosteloch, či požičovniach áut, ktoré vyhovujú Vašim kritériám pre Vašu spokojnú dovolenku.


Darčekové poukazy na dovolenku

Chcete potešiť svojich blízkych, či odmeniť zamestnancov? Ponúkame možnosť zakúpenia darčekových poukazov a úhrady dovolenky prostredníctvom nich. Taktiež akceptujeme aj darčekové poukazy cestovných kancelárií. 

Viac informácií tu:
http://www.vsetcinaplaz.sk/stranky/83:darcekova-poukazka-na-dovolenku.html


Široká ponuka individuálnych služieb

pre spríjemnenie Vašej dovolenky či súkromnej cesty
U nás si môžete z pohodlia domova objednať letenky, prenájom a poistenie auta, cestovné poistenie, transfer, travel SIM kartu, letiskový salónik, či vybrať z rôznych druhov ubytovania.


Pre vypracovanie individuálnej ponuky ďalších služieb nás neváhajte kontaktovať.
 

VŠETCI NA PLÁŽ.SK