O nás

O nás

David Zachar - CA Amazing Tour
Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol
IČO: 51095521
Zapísaný: OŽP Trnava/OU-TT-OZP-2017/028365-2, č. živ. registra 250-39927
 

Kontaktná adresa:

Poľovnícka 45, 91934 Biely Kostol
tel. 0907 123 346, 0905 316 611

O nás

Všetci na pláž je internetový portál cestovnej agentúry Amazing Tour. Pôsobíme na trhu cestovného ruchu od roku 2010. Poskytujeme autorizovaný online predaj zájazdov a dovoleniek nielen pri mori. V našej ponuke nájdete zájazdy iba poistených, osvedčených a overených slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Vyberať si môžete z viac ako milióna zájazdov s garantovanou cenou rovnakou ako u usporiadateľa zájazdu vrátane všetkých aktuálnych zliav a bonusov. Od septembra 2017 boli z dôvodu presunu podnikania do Slovenskej republiky zmenené naše identifikačné údaje /pôvodne Ing. Markéta Zemková - CA Amazing Tour,
Mozartova  1781, 738 01 Frýdek- Místek, IČO: 87412063, Zapísaný OŽÚ Hodonín, Č.j. OŽÚ/26417/2010/.

Kto sme

David, Markéta, Jaro a Katka sa postarajú o splnenie Vašich dovolenkových snov. Nemáme maniere neosobných veľkých portálov. Diskrétny a individuálny prístup je našou prioritou. Pracujeme pre seba a Vaša spokojnosť je pre nás radosťou.

Čo ponúkame

Možnosť vybrať si z našej ponuky zájazd presne podľa Vašich požiadaviek, pohodlne, rýchlo, bez zdĺhavého listovania v katalógoch a vyrátavania ceny. U nás sú ceny vždy konečné, so všetkými povinnými príplatkami. Náš systém Vám spoľahlivo vyhľadá zájazdy z kompletnej ponuky na trhu s najnižšou cenou. V ponuke nájdete dovolenky so službami all inclusive, pobytové, poznávacie, lyžiarske zájazdy, či eurovíkendy. A to letecky, autobusom, prípadne individuálne - vlastnou dopravou. Ponúkame aj kompletnú ponuku rakúskych CK pre dovolenku pri mori v Európe, či v exotických destináciách. Nájdete u nás aj  okružné plavby po všetkých svetových moriach. 

Špecialitou nášho portálu je vyhľadanie dovolenky s ubytovaním priamo pri pláži v najnavštevovanejších letných prímorských destináciách. 

V systéme sú pravidelne aktualizované ceny za zájazdy typu last minute, first moment a na ďalšie špeciálne akcie cestovných kancelárií. A to vždy už s aktuálne najlepšou konečnou cenou. Taktiež u nás nájdete aj širokú ponuku ďalšich služieb. Môžete si online rezervovať letenky, ubytovanie, požičanie auta, transfer, či uzatvoriť cestovné poistenie.

Pre individuálne cestovanie navštívte našu špecializovanú stránku www.amazingtour.sk kde nájdete širokú ponuku ďalších služieb.

Náš cieľ

Naším cieľom je poskytnúť každému klientovi individuálny servis s komplexnou ponukou cestovných služieb. Chceme, aby portál Všetci na pláž sa stal miestom, kde si priamo z domova pohodlne, rýchlo a bezpečne vyberiete Vašu dovolenku z dostupnej ponuky na trhu a zabezpečíte aj ďalšie služby pre spríjemnenie Vášho pobytu. Letiskový salónik, prenájom auta, VIP transfer, nič nie je problém.

Oslovte nás a objednávajte

Ak viete oceniť privátny prístup, maximálnu diskrétnosť, hodnotu našej práce, hľadáte cestovateľské znalosti a skúsenosti. Navštívili a precestovali sme viac ako štyri desiatky krajín, zúčastnili sa viacerých expedícií. Niektoré naše odporúčania, rady a tipy k dovolenkám priamo z našich ciest nájdete i na našom cestovateľskom blogu. Chceme našimi skúsenosťami uľahčiť rozhodovanie pri výbere kvalitnej dovolenky Vás, našich klientov. Veríme, že pribudnete i Vy do radov tých, ktorí vedia prečo si vybrali dovolenku práve u nás.

Šetrite čas Váš i náš ak
 
• nemáte dôveru k nám, prípadne nedôverujete objednávkam cez internet. Zájdite do ktorejkoľvek kamennej prevádzky a kúpte tam. Máte však istotu, že ju tam nájdete aj o pol roka? Náš portál je na trhu od roku 2010 a nenájdete naň negatívne hodnotenia. Vždy odbržíte riadne vyplnenú a potvrdenú zmluvu o poistenom zájazde, ktorá Vás oprávňuje k čerpaniu uhradených služieb, certifikát o poistení CK voči úpadku a ďalšie dokumenty vyplývajúce zo zákona.
• chcete z nás vytiahnuť iba rady a odpovede k dovolenke zakúpenej inde. Ľutujeme, nepracujeme zadarmo. Náš čas, prácu a skúsenosti chceme mať ocenené. Určite radi a odborne poradíme, ak si vyberiete dovolenku práve u nás.
• Vám vôbec nevieme alebo nechceme pomôcť.
Nevieme = nereálne požiadavky na cenu, obsadenosť izieb, či ak ste boli informovaný inou CA, že zájazd sa už vypredal.
Nechceme = ak požadujete služby v rozpore zo zákonom, či dobrými mravmi.


Ďalšie služby

Ponuku našich ďalších služieb neustále skvalitňujeme a rozširujeme. Môžete si objednať hotel, hostel, prenajať apartmán, chatu alebo chalupu, prípadne relaxovať pri kúpeľnom alebo wellness pobyte. Skrátka všetko potrebné si môžete zariadiť vopred, v pokoji a kľude domova a na dovolenke byť bez zbytočných starostí.


Tak teda, všetci na pláž!

--

Váš David Zachar