Naša ponuka pre single dovolenky pri mori pre jedného

Single dovolenka pre jedného
Chcete ísť na dovolenku sami, poriadne vypnúť a dobiť baterky? Nenašli ste vhodného partnera s ktorým by ste chceli stráviť dovolenku? Práve pre Vás sú dovolenky pre jedného. Objavte novú dimenziu cestovania plnú slobody a nezávislosti. Sami rozhodujte ako, kedy a kde tráviť svoj voľný čas. Žiadne zbytočné dohadovanie kam na výlet, ako dlho ležať na pláži či vysedávať v bare. Ako single sa nemusíte prispôsobovať nikomu, iba užívať si zaslúženú dovolenku po svojom. Skvelá predstava, ibaže ceny dovoleniek pre single od našich CK sú drahé, finančne mimo Váš limit a výber minimálny? Nie vždy! Nechajte sa prekvapiť ponukami single dovoleniek za atraktívne ceny s odletom z Viedne.

Vyhľadajte single dovolenku z ponuky zájazdov rakúskych CK 

Vaše výhody ak dovolenkujete ako single

Nezávislosť a voľnosť. Nemusíte na nikoho čakať, či diskutovať o vašom programe. Váš vzácny dovolenkový čas je skutočne iba VÁŠ a iba na VÁS záleží ako s ním naložíte.

Flexibilita. Svoje plány môžete meniť spontánne a kedykoľvek, nemusíte čakať na súhlas ostatných. Dovolenka pre jedného Vám ponúka viac času pre seba a svoje záľuby bez stresu a napätia.

Skvelá príležitosť overiť a zdokonaliť svoje jazykové schopnosti, spoznať nových ľudí a miestnu kultúru. Je ľahšie sa otvoriť novým možnostiam, keď ste single a bez záväzkov.

Ako single máte skvelú možnosť na zoznámenie. Vaša myseľ je podnietená novým prostredím, ľuďmi a zážitkami. Ideálna podmienky na nadviazanie priateľstva, či niečoho viac.

Super cena. Ak hľadáte dovolenku pre jedného, nie ste viazaný prázdninovým termínom s vysokou cenou. Mimosezónne pobyty sú skvelou možnosťou na oddych a za málo peňazí.

Exotická Kuba Dubaj dovolenka Dovolenka Keňa
Dominikánska
7 nocí single izba
s all inclusive
Emiráty
jednolôžková izba
pobyt na týždeň
Kuba
dovolenka pre jedného
na 7 nocí s all incusive


Čo treba vedieť pred kúpou single dovolenky od rakúskych CK

Pre single dovolenku s odletom z Viedne je potrebná aspoň základná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka, pretože delegát bude hovoriť práve týmito jazykmi. Po vyhľadaní zájazdu kliknite na tlačidlo "overiť" pre overenie dostupnosti voľných miest a aktuálne najnižšej konečnej ceny. Je možné, že po overení bude cena vyššia alebo nižšia. Ceny zájazdov v systéme mení organizátor zájazdu dynamicky podľa ceny leteniek, voľných miest, ponuky a dopytu. Pozor, niektoré zájazdy môžu mať let s prestupom, podrobné letové informácie nájdete vždy na konci popisu zájazdu.