Aktuálne last minute ponuky na dovolenku v Keni za konečné ceny

Keňa last minute dovolenky
Dovolenka v Keni, MasajoviaSpestrite si pochmúrne zimné dní u nás doma úžasnou exotickou dovolenkou v Keni a kúpaním vo vyhriatom Indickom oceáne. Pozorujte podmorský život na koralových útesoch, exotické zvieratá na pravom africkom safari, spoznajte miestnu kultúru a spôsob života a to za last minute cenu. Užite si pravú africkú exotiku, spoznajte život Masajov, sledujte veľkú päťku Afriky na vlastné oči. Porovnajte ponuky cestovných kancelárií u nás na jednom mieste a vyberte si Vašu last minute dovolenku v africkej Keni.

ODLETY PRAHA ALL INCLUSIVE POZNÁVAČKY

Naše tipy pre last minute dovolenku v Keni s odletom do 15 dní

Hotel Keňa, Keňa

Keňa ***+

Keňa » Keňa

TOP last minute od 31.8. - 8.9.2018

Strava: Polpenzia, dĺžka 9 dní, doprava letecky: Praha

letecky
Hotel Letecké safari v Keni, Keňa

Letecké safari v Keni

Keňa » Keňa

TOP last minute od 1.9. - 10.9.2018

Strava: Plná penzia, dĺžka 10 dní, doprava letecky: Praha

letecky

Safari KeňaDovolenka v Keni ponúka množstvo zážitkov, na ktoré budete spomínať celý život, naviac za výhodnú last minute cenu. Doporučujeme Vám predovšetkým safari v niektorom z nádherných národných parkov Kene s pozorovaním  života divých zvierat v priamo v africkej buši. Najbližšie  k letoviskám v okolí Mombasy sú národné parky Tsavo East a Tsavo West, ale bohatšie na faunu sú vzdialenejšie Masai Mara a Amboseli.

Viac o dovolenke v Keni, naše rady, tipy a skúsenosti nájdete na našom blogu:

Keňa, top safari sveta
Naše tipy pre exotickú dovolenku v Keni


Pre prenájom štúdia, vilky, apartmánu, auta s vodičom, či zabezpečenie sprievodcu v českom / slovenskom jazyku pri Vašej súkromnej ceste nás kontaktujte. Prenajímateľ vždy zabezpečí Váš transfer z/na letisko v Malindi alebo Mombase.