Hotel Letecké safari v Keni *, Keňa v termíne 03.04.18-12.04.18, letecky

Letecké safari v Keni, Keňa, 3.4.2018, Plná penzia

Letecké safari v Keni

Letecké safari v Keni
Termín:
Načítavam ... 3.4.2018 – 12.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:58572617
5 928 € Konečná cena

Informácie o zájazde:

 

Cena zájazdu je konečná so všetkými povinnými príplatkami
za osobu v izbe s najvýhodnejšou cenou a podlieha potvrdeniu organizujúcej CK.
Rozpis základnej ceny a povinných príplatkov je v cenníku zájazdu

 


Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY ( VIEDNE )

V ranných hodinách odlet do Nairobi s prestupom. Vo večerných hodinách prílet do kenského Nairobi, privítanie na letisku a transfer do hotela 4 * do centra mesta, nocľah s raňajkami.

2. deň MOMBASA - NP MASAI MARA

Po raňajkách budete vyzdvihnutí vo Vašom hoteli a nasleduje transfer na letisko Wilson Airport. Odlet moderné Cessna 208B Grand Caravan s luxusne vybaveným interiérom do NP Masai Mara. Po prílete transfer do luxusného Karen Blixen kempe 4 *, kde je podávaný obed. Kemp je situovaný na brehu rieky Mara a ponúka výhľad na kúpajúcich sa hrochy, krokodíly a okolité pláne. Po obede popoludňajšie safari v parku. Návrat do kempu na večeru a nocľah.

3. deň NP MASAI MARA

Celodenné safari v NP Masai Mara. Tento park je preslávený najmä vďaka každoročnej migrácii obrovských stád pakoňov a zebier, ktorá prebieha od júla do októbra, ale park ponúka úžasné safari počas celého roka. Práve tu máte najvyšší šancu stretnúť celú " Veľkú päťku ", do ktorej patrí lev, slon, nosorožec, byvol a leopard. Stravovanie a nocľah v Karen Blixen kempe 4 *. Tento deň máte tiež možnosť uskutočniť ranné safari v balóne ( za príplatok ), kedy sa letí nad územím parku cca 1 hodinu a rokov je zakončený raňajkami v buši so šampanským.

4. deň NP Masai Mara - NP AMBOSELI

Skoro ráno odchod na raňajky v buši, potom odlet do NP Amboseli. Po pristátí prestúpite do terénneho automobilu, počas krátkej cesty do kempu si užijete nádherných výhľadov na okolitú krajinu a divokú zver. Ubytovanie a obed v Satao Elerai kempe, odkiaľ je nádherný výhľad na horu Kilimanjaro. Po obede návšteva masajskej bomy, kde sa zoznámite s tradičným životom tohto slávneho kmeňa. Večera a nocľah v Satao Elerai kempe.

5. deň NP AMBOSELI

Po raňajkách dopoludňajšie safari v NP Amboseli. Návrat do kempu na obed. Čas na relaxáciu, kedy môžete využiť bazénu, či obdivovať nádherné scenérie v okolí kempe. Popoludní ďalšie safari v parku, zakončené pozorovaním západu slnka v buši. Cestou späť do kempu si užijete unikátny zážitok - nočné safari, kedy môžete uvidieť zvieratá, ktoré vo dne neuvidíte. Večera a nocľah v Satao Elerai kempe 4 *.

6. deň NP AMBOSELI - NP TSAVO WEST

Po raňajkách odlet do NP Tsavo West. Po prílete do parku ubytovanie v Severin Safari kempe 4 *, kde je zaistený obed. Po obede čas na relaxáciu v kúpeľnom centre s bazénom patriacim do vybavenia kempu ( kúpeľné procedúry nie sú v cene zájazdu ). Užite si masáž s úžasným výhľadom na okolité scenérie a zver prichádzajúce za pastvou až do kempu. Pri troche šťastia môžete obdivovať majestátne Kilimanjaro. Popoludní návšteva prameňov Mzima - hlavná atrakcia NP Tsavo West. V neskorom popoludní odchod na Poacherovu rozhľadňu, kde si s pohárom sektu vychutnáte úžasný výhľad na oblasť El Turesh a na západ slnka. Večera a nocľah v Severin Safari kempe 4 *.

7. deň NP TSAVO WEST - NP TSAVO EAST

Skoro ráno pešia prechádzka v okolí kempe za sprievodu Masajov. Dosvíte sa veľa o africkej divočine, o miestnom ekosystéme, živote vtákov a ďalších obyvateľov parku. Raňajky v kempe. Potom odlet do NP Tsavo East, ktorý je veľmi populárny najmä vďaka načervenalému sfarbenie miestnych slonov. Po pristátí prestúpite do terénneho automobilu a pôjdete do Sata kempu 3 *, kde je zaistený teplý obed. Popoludní safari v parku. Večera a nocľah v Satao kempe 3 *.

8. deň NP TSAVO EAST

Po raňajkách vyrazíte na celodenný safari s obedom formou piknikového balíčku, čo Vám umožní vzdialiť sa ďalej od kempu a preskúmať tak veľké územia parku. V rámci dnešnej safari sa dostanete až k Luggardovým vodopádom, ktoré sa nachádzajú v mieste, kde celosezónne rieka Galana spadá do skalnatého údolia. Krása vodopádov spočíva najmä v mnohofarebnosť okolitých skál, na ktorých sa usadzujú minerály z vody. Každoročné povodne prichádzajúce v čase dažďov vytvárajú pod vodopádmi jazero, na ktorého brehoch radi oddychujú obrovskí krokodíly. Cestou späť do kempu si užijete západ slnka v buši. Večera a nocľah v Satao kempe.

9. deň NP TSAVO EAST - MOMBASA - ODLET DO PRAHY ( VIEDNE )

Za úsvitu odjazd na tradičné ranné safari. Táto denná doba je pre pozorovanie divokej zveri najvhodnejšia, pretože teplota vzduchu sa drží ešte relatívne nízko a zver je tak najviac aktívny. Ak budete mať šťastie, môžete uvidieť napríklad divoké mačky pri love. Návrat do kempu na bohaté raňajky. Po raňajkách transfer späť k lietadlu a odlet do Mombasy. Transfer na medzinárodné letisko a vo večerných hodinách odlet späť do Prahy či Viedne s prestupom.

10. deň PRÍLET DO PRAHY ( VIEDNE )

V ranných hodinách prílet do Prahy, či Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

letenku Praha (Viedeň ) - Nairobi a Mombasa - Praha ( Viedeň ) všetky prelety medzi parkami luxusnou Cessna 208B Grand Caravan let Nairobi Wilson Airport - Masai Mara všetky transfery podľa programu ubytovanie podľa programu s plnou penziou safari podľa programu všetky vstupy do NP a poplatky s tým spojené pitnú vodu v kempoch a počas safari uvítacie drinky a VIP servis vo všetkých kempoch služby práčovne všetky aktivity podľa programu služby profesionálneho anglicky hovoriaceho safari sprievodca ( garancia strieborné licencie )

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 569,- EUR cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese www.ecitizen.go.ke) prepitné ( odporúčané sprepitné 7 - 15, - USD / osoba / deň ) fakultatívne predĺženie o pobyt pri oceáne fakult. predĺženie o 1 noc v NP Masai Mara

Poznámka
Program začína odletom z Nairobi každú stredu, prílet do Nairobi v utorok. Program môže tiež začínať v Mombase a končiť v Nairobi, podľa požiadavky klientov. Ide o zájazd expedičného charakteru, v ktorého priebehu môže dôjsť k zmenám trasy, dĺžky pobytu a ubytovanie v prípade záujmu je možné zabezpečiť predĺženie o 1 noc v NP Masai Mara, o pobyt na kenskom pobreží či na Zanzibare.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Vyplňte prosím objednávku Vašej dovolenkyGarancia najlepšej ceny

Pred odoslaním objednávky prosím vyberte nižšie v menu izbu presne podľa počtu cestujúcich osôb. Následne prosím vyplňte všetky požadované údaje o účastníkoch zájazdu. Neplaťte viac a oboznámte sa s našou garanciou najnižšej konečnej ceny. 

UPOZORNENIE: Systém umožňuje objednať vždy iba jednu izbu. Ak požadujete viac izieb, prosím zašlite ďalšiu objednávku alebo nás kontaktujte.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Zaslaním objednávky potvrdzujete, že ste sa oboznámili a súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami CA Amazing Tour a spracovaním osobných údajov nutných k uzatvoreniu zmluvy.

Uznávame všetky vernostné zľavy tak, ako priamo v cestovnej kancelárii. Ak vlastníte vernostnú kartu, darčekový kupón, voucher alebo poukaz, uveďte to do poznámky v objednávke zájazdu

Zájazd môžete uhradiť i online v reálnom čase prostredníctvom platobnej brány

Podporované banky:Požiadavku na okamžitú online úhradu prosím uveďte v poznámke objednávky zájazdu. Službu zabezpečuje Comgate, a.s.

Máte problém s vyplnením objednávky alebo chcete zaslať ďalšie ponuky:

Vyplňte prosím náš formulár


Vážený zákazník,

pred objednávkou Vašej dovolenky prosím venujte pozornosť nasledujúcim informáciám:
 • v našej ponuke sú iba zájazdy overených a voči úpadku poistených cestovných kancelárií
 • ako autorizovaný predajca Vám vždy garantujeme rovnakú cenu ako priamo u organizátora zájazdu vrátane všetkých aktuálnych zliav. Vernostné zľavy Vám budú odrátané na požiadanie.
 • zľavy na dieťa a detské ceny platia iba pre dieťa na prístelke, t.j. ak cestujú dvaja dospelí + dieťa/i
 • ak je forma ubytovania apartmán alebo štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia, pokiaľ nie je uvedené inak
 • zájazdy v akciách last minute, keďže sa jedná o posledné voľné miesta, môžu byť napriek ich automatickej online aktualizácii niekedy už zarezervované
Vyhradzujeme si právo neakceptovať Vašu objednávku v prípade:
 • ak nebude objednávka úplná a nebude možné na jej základe zaslať cestovnú zmluvu
 • nepotvrdenia ceny zájazdu od organizátora zájazdu
 • ak sa zájazd medzitým vypredal 
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že:
 • v prípade objednávky zájazdu v akcii last minute je bezpodmienečne nutné zájazd uhradiť do dohodnutého termínu, inak objednávka nebude akceptovaná.
 • zájazdy last minute s odchodom do 7 dní je možné rezervovať spravidla maximálne na 2 hodiny.
 • presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Keďže sa jedná o charterové lety na objednávku cestovných kancelárií, tak i keď je vydaný plánovaný letový poriadok je pravdepodobné, že čas odletu sa môže zmeniť.

  Ďakujeme, že ste si Vašu dovolenku vybrali práve z ponuky našej agentúry.

Všetci na pláž   CA Amazing Tour   

Poľovnícka 45, 919 34 Biely Kostol
Zapísaná v Živnostenskom registri OÚ Trnava č. 250-39927 

Kontakt:
+421 907 123 346
+421 905 316 611

IČO: 87412063

www.vsetcinaplaz.sk
www.vsichninaplaz.cz

napíšte nám

AUTORIZOVANÝ PREDAJ ZÁJAZDOV PREVERENÝCH A POISTENÝCH CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK