Hotel Leopard Beach 5*, Južné pobrežie v termíne 06.10.17-14.10.17, letecky

Leopard Beach, Keňa, Južné pobrežie, 6.10.2017, Polpenzia
Leopard Beach
Termín:
6.10.2017 – 14.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:54424038
1 468 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Informácie o zájazde:

 

Cena zájazdu je konečná so všetkými povinnými príplatkami
za osobu v izbe s najvýhodnejšou cenou a podlieha potvrdeniu organizujúcej CK.
Rozpis základnej ceny a povinných príplatkov je v cenníku zájazdu

 

100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Keňa - Individuálne pobyty - Leopard Beach Resort & Spa
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň VIEDEŇ - MOMBASA

Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

2. deň PRÍLET DO MOMBASY

Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

3. – 8. deň POBYT PRI MORI

Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

9. deň ODLET DO VIEDNE

V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň – Mombasa – Viedeň s medzipristátím transfer letisko – hotel - letisko 7/10 /11 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s All Inclusive. asistenciu partnerskej CK

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník) vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese www.ecitizen.go.ke) fakultatívne výlety a safari cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod

Novo zrekonštruovaný, kvalitný, príjemný hotel, so 158 izbami, vhodný pre veľmi náročných klientov, sa nachádza priamo pri pláži, cca 1 hod jazdy od letiska v Mombase v stredisku Diani. Je obklopený krásnym prostredím a nádhernou tropickou záhradou. Hotel ponúka ubytovanie rôznych kategórií, od izieb v hlavných budovách umiestnených v záhrade až po privátne vily ležiace na koralových útesoch nad oceánom.

Popis hotelu

Popis

Novo zrekonštruovaný, kvalitný, príjemný hotel, so 158 izbami, vhodný pre veľmi náročných klientov, sa nachádza priamo pri pláži, cca 1 hod jazdy od letiska v Mombase v stredisku Diani. Je obklopený krásnym prostredím a nádhernou tropickou záhradou. Hotel ponúka ubytovanie rôznych kategórií, od izieb v hlavných budovách umiestnených v záhrade až po privátne vily ležiace na koralových útesoch nad oceánom.

Vybavenie

4 reštaurácie a 4 bary, konferenčná miestnosť, obchod, bazén so zabudovaným detským bazénom, za poplatok: kúpeľné centrum s ďalším bazénom, kozmetické a kadernícke služby, internet, práčovňa, lekár na telefón, turistické centrum s ponukou výletov, stráženie detí.

Pláž

piesočnatá pláž priamo pri hoteli s výskytom koralových útesov. Odporúčame obuv do vody.

Zábava a šport

zadarmo: fitness centrum, gymnastika, 2 osvetlené tenisové kurty, animačné programy, volejbal, vodné pólo, stolný tenis, ležadlá a slnečníky pri bazéne i na pláži; za poplatok: potápačské centrum (lekcie potápania v bazéne zadarmo), centrum vodných športov (katamarány, plachtenie, biliard, škola windsurfingu, šnorchlovanie, rybárčenie, surfovanie, požičovňa lodí s preskleným dnom), 18 jamkové golfové ihrisko Leisure lodge sa nachádza 500 m od hotela.

Stravovanie

polpenzia - strava formou bufetu (večere bufet v kombinácii so servírovaným menu, hotel organizuje tematické večere), za príplatok plná penzia. Balíček Gourmet Pack: možnosť čerpania večerí v a lá carte reštaurácii Grillroom namiesto bufetových večerí v hlavnej hotelovej reštaurácii. Výber menu v reštaurácii Grillroom je následne bez akýchkoľvek obmedzení, balíček ale nezahŕňa nápoje.

Vybavenie izieb: Standard, Garden View Superior a Seafacing Superior (v poschodových pavilónoch v záhrade)

kúpeľňa s WC a bidetom, klimatizácia, SAT-TV, telefón, elektronický trezor, sušič vlasov, minibar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, balkón.

Maximálne 3 osoby na izbe. Izby Standard Garden sú umiestnené na poschodí. Za príplatok možné izby typu Superior, ktoré sú umiestnené na prízemí, majú väčšiu rozlohu, župany, výhľad na more (môže byť zatienený vegetáciou v záhrade), na terase slnečník a ležadlá.

Vybavenie izieb: Chui Class Cottage (samostatné bungalovy na útese nad oceánom)

kúpeľňa s WC a bidetom, klimatizácia, SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor za poplatok, sušič vlasov, župany, minibar (za poplatok), príslušenstvo k príprave kávy a čaju, súkromná záhrada s ležadlami a slnečníkom, výhľad na more.

Maximálne 2 osoby na izbe, pre rodiny možné zaistiť prepojené bungalovy.

Vybavenie izieb: Suite (prízemné budovy na útese nad oceánom)

kúpeľňa s WC, 2 umývadlami, jacuzzi a 2 sprchami, sušič vlasov, župany, klimatizácia, plochá SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor, minibar (za poplatok ), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, room service 24 hod. Izby Suite majú ďalej súkromnú záhradu či patio so slnečníkmi a ležadlami a majú výhľad na Indický oceán. Suity majú veľké spálne a oddelené priestory slúžiace, ako obývačka. Vybavenie je z ratanu. Izby Suite s oddelenými posteľami (nie s manželskou posteľou) majú novo vo vybavení tiež SAT-TV s plochou obrazovkou a DVD v kúpeľni. Izby Suites tiež zahŕňajú stravovanie "Gourmet Package" (popis pozri stravovanie). Maximálne 2 dospelí a 1 dieťa na izbe, pre 4 osoby možno zaistiť dvojspálňovú Suite.

Vybavenie izieb: Private Villa (súkromné vily na útese nad oceánom)

kúpeľňa s WC a bidetom, 2 umývadlami, jacuzzi pre 2 osoby,2 vnútorné a 2 vonkajšie sprchy, fén, župany, ďalšie oddelené WC, klimatizácia, plochá SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor, bar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, kuchynka s kompletným vybavením, room service 24 hod. Izby Private Villa sú v rezorte iba 3 a nachádzajú sa na koralovej skale nad plážou s úžasným výhľadom na Indický oceán. Každá izba Private Villa má veľkú terasu s ležadlami a tiež s vonkajším stolom umiestneným pod strieškou, kde sa dá privátne stravovať v prípade, že si to klienti želajú. Izby Private Villa tiež zahŕňajú stravovanie "Gourmet Package" (popis pozri stravovanie).

Maximálne 2 dospelí a 1 dieťa na izbe.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK