Naša ponuka ubytovania v hoteloch, apartmánoch a vilkách v Keni

Ubytovanie Keňa, hotely, vily a apartmány

Špeciálna ponuka pre individuálnych cestovateľov

Ubytovanie hotel Coral Key, Keňa, MalindiAk uvažujete o dovolenke v Keni samostatne, bez zakúpenia zájazdu v cestovnej kancelárii, sprostredkujeme Vám výhodný prenájom viliek, hotelových izieb a apartmánov pri mori za vynikajúce ceny. Prežite nezabudnuteľnú dovolenku v srdci Afriky! Cestovať môžete v ľubovoľnom termíne s dĺžkou pobytu aká Vám vyhovuje. K letenkám do Kene si vyžiadajte ponuku ubytovania podľa Vašich predstáv. V prípade Vášho záujmu sa o transfer z/na letisko, delegátske a asistenčné služby v českom jazyku postará prenajímateľ. Aktuálna ponuka ubytovania závisí od dostupnosti vo Vami zvolenom termíne.

Vypracujte mi ponuku ubytovania
Letenky online


Severné Pobrežie, letovisko Watamu

Vila Watamu

Ubytovanie vila Watamu, KeňaTáto štýlová vilka sa nachádza v malebnom prímorskom meste Watamu, ležiacom 80 km severne od Mombasy a 15km južne od Malindi. Ubytovanie stojí na pobreží v južnej časti Watamu a je situované v hotelovom rezorte Garoda House. Príchod je po privátnej prašnej ceste so súkromným vjazdom a stráženou bránou. Tento rezort je rozdelený na vilovú časť, kde sa nachádza 14 víl a hotelovú časť, kde je ubytovanie pre hotelových hostí, reštaurácia, bar a hotelový bazén. Všetko je hosťom viliek bezplatne k dispozícii. K ubytovaniu patrí však i súkromný bazén zdieľaný so susednou vilkou. Na nádhernú bielu piesočnatú pláž so slnečníkmi a lehátkami vedie 150 metrový chodníček v rámci areálu. Okolie ubytovania a celá oblasť je veľmi pokojná.

Nákupné možnosti v okolí

V blízkosti rezortu nájdete niekoľko miestnych rybích reštaurácií. Centrum s množstvom obchodov s potravinami, ovocím, kaviarňami a cukrárňami je vzdialené 10 minút jazdy tuk tukom /cena cca 1€/.

Cenník a popis ubytovania vila Watamu, Keňa

Vila ponúka 3 spálne, 3 kúpeľne + WC, 1 samostatné WC, halu, 3 terasy, záhradku 180m2, garáž, studňu na úžitkovú vodu, vlastný elektrický generátor.
Optimálna kapacita ubytovania je 6 dospelých + 2 deti
Cena za 1 noc je od 150€  / t.j. 25€ za osobu a noc pri plnom obsadení/
V cene prenájmu je personál - chyžná a kuchár
Mapa


Ďalšie vybavenie ubytovania

vila vo Watamu, terasaKuchyňa - kombinovaná chladnička, mikrovlnná rúra, nerezový drez, komplet riad, sporák plyn / elektrina.Všetky izby majú ventilátor bez klimatizácie, spálňe s veľkou skriňou, manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami. Terasy sú vybavené vonkajším sedením a lehátkami. Slnečníky a lehátka zdarma pri bazéne i na pláži zdarma.

Stravovanie

V cene ubytovania máte privátneho kuchára. Má zostavený plán jedál, na požiadanie je možné ho zmeniť a rôzne upraviť podľa želania hosťa. Príprava jedál je možná po celý deň vo Vami určenom čase, t.j. raňajky, obedy, večere či desiate počas celého dňa. Suroviny na varenie, potraviny a pitie, možno nakupovať v miestnom supermarkete, vzdialenom cca 6 minút jazdy od ubytovania. Pre väčší nákup možno zaistiť transfer do obchodného centra v Malindi - cca 30 minút. Pri klasickom stravovaní počítajte s cenou cca 15€/deň/osoba.

Ubytovanie Severné Pobrežie, Keňa, letovisko Malindi

Apartmány Shell Residence

Ubytovanie Keňa, Shell ResidencePrenájom apartmánu 2 +2 v rezorte Shell Residence, na keňskom Severnom Pobreží v  Malindi. Ubytovanie leží cca 200m od pláže, má vlastnú terasu, kúpeľňou a WC. Leží v uzavretom rezidenčnom komplexe, oproti hotelu známemu hotelu Coral Key. Shell Residence Vám poskytne nerušenú dovolenku v pokojnej rezidenčnej časti Malindi, cca 15 min od centra mesta. Rezort je 24 hodín strážený, výhodou je veľká záhrada a bazén. Služby hotela Coral Key, ako kaviareň, bar, reštaurácia je možné využívať, prípadne máte možnosť dokúpenia stravovania - raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all Inclusive. Ubytovanie má vlastné strážené parkovisko vo vnútri areálu a leží v kľudnej lokalite. Vstup do rezortu je priamo z hlavnej cesty.

Ceny a popis ubytovania

Apartmány sú pre maximálne pre 4 osoby. K vybaveniu patrí spálňa, kúpeľňa s WC, obývacia izba, kuchyňa, jedáleň. V apartmáne je studená aj teplá voda, kuchyňa je vybavená plynovým sporákom a rúrou na pečenie, mikrovlnkou, kombinovanou chladničkou a automatickou práčkou.
Cena od 54 €/noc/izba, t.j. pri obsadenosti 3 osôb = 18 €/osoba/noc


Vilky Coral Key II

Ubytovanie v Keni, vila v hoteli Coral KeyPrenájom  ubytovania vo vilke v meste Malindi. V južnej časti tohto strediska sa nachádza vilový rezort s recepciou a bezpečnostnou službou. Ponúka ubytovanie v jednej z 8 viliek so spoločným bazénom, záhradou, plážou so slnečníkmi a lehátkami zdarma. Vilky sú súčasťou komplexu Coral Key. Výhodou je priamy vstup na pláž cez záhradu, kľudné prostredie, bezpečná lokalita, plné vybavenie. Možnosť zabezpečenia personálu - kuchár, upratovanie za príplatok.

Ceny a popis ubytovania

Ubytovania poskytuje 2 spálne, 2 kúpeľne s WC, obývaciu miestnosť, kuchyňu a 2 terasy. Vilky sú postavené v tradičnom svahilskom štýle. Rezort Coral Key leží pri hlavnej ceste, s možnosťou stráženého parkovania. Rozprestiera sa priamo pri oceáne a má vlastný prístup na pláž. Hotelový komplex je rozdelený na 3 časti, toto ubytovanie sa nachádza v blízkosti recepcie. Je tvorené ôsmimi vilkami do kruhu s centrálne umiesteným bazénom.
Maximálna kapacita je 6 osôb, ideálna 4.
Cena od 104 €/noc/apartmán t.j. pri 4 osobách = 26 €/os/noc
Energie sa platia zvlášť vo výške cca 25 €/týždeň

Nákupné možnosti v Malindi a okolí

Veľký obchodný dom Nakumat, na aký ste zvyknutý z domova leží 15 minút tuk tukom /cena cca 1€/. Reštaurácia a cukráreň v blízkosti. Letisko Malindi 20 minút a letisko Mombasa 2,30 h autom.

Ceny sú orientačné v závislosti od sezóny a kurzu USD sa môžu zvýšiť i znížiť.
Transfer nie je v cene /cca 20€ za osobu z letiska Mombasa/.
 
K dispozícii je oveľa viac možností pre ubytovanie jednotlivcov, rodín, väčších či menších skupín. Hotely, apartmány, vily...

Kontaktujte nás pre ponuku presne pre Vás!