Prečo ísť na dovolenku do Thajska

Dovolenka v Thajsku
Dovolenka v ThajskuDovolenka v Thajsku je čím ďalej viac obľúbenejšia medzi slovenskými dovolenkármi. Dôvodov prečo stráviť exotickú dovolenku v Thajsku je viac a to najmä nádherné prírodné scenérie, veľké množstvo budhistických chrámov a pamiatok, teplé koralové more či jedinečné národné parky.


Pre dovolenku v Thajsku hovorí aj veľmi dobrá kvalita cenovo dostupných služieb počnúc ubytovaním, stravovaním, ponukou výletov až po výhodné nákupy. Veľmi dobre je organizovaná, rýchla a lacná doprava, či už letecky, autobusom, vlakom, prípadne loďou.
 Žiadny problém sa niekam prepraviť na výlet, či opačný koniec Thajska.

Dovolenka Thajsko zo širokej ponuky slovenských, rakúskych a českých cestovných kancelárií:

Dovolenka Thajsko so slovenskými CK letecky PRG, VIE 
Dovolenka Thajsko s českými CK letecky PRG, VIE 
Výhodné last minute dovolenky do Thajska letecky PRG, VIE 
Dovolenka Thajsko z Viedne cez rakúske CK letecky VIE   

 

 

 Thajsko je jednou z krajín, kde sa budete chcieť určite vrátiť. Radi Vám pomôžeme s výberom Vašej dovolenky. Stačí nás kontaktovať a starosti s dovolenkou vyriešime za Vás.

Prečítajte si viac o dovolenke v Thajsku 

V prípade požiadavky vieme doporučiť sprievodcu po Thajsku v českom alebo slovenskom jazyku, prípadne zabezpečiť ubytovanie u českých / slovenských majiteľov ubytovacích zariadení.

Pre Váš prehľad a výber čo v Thajsku vidieť a spoznať doporučujeme zhliadnuť nasledovné dokumentárne filmy z produkcie ČT:


Náš tip:

Dovolenka na ostrove Koh Samui