Hotel Krásy južnej Číny *, Čína v termíne 17.10.18-30.10.18, letecky

Krásy južnej Číny, Čína, 17.10.2018, Polpenzia

Krásy južnej Číny

Krásy južnej Číny
Termín:
17.10.2018 – 30.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:14 dní / 10 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58614642
od 3 468 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Informácie o zájazde:

 

Cena zájazdu je konečná so všetkými povinnými príplatkami
za osobu v izbe s najvýhodnejšou cenou a podlieha potvrdeniu organizujúcej CK.
Rozpis základnej ceny a povinných príplatkov je v cenníku zájazdu

 


Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE)

Odlet do Kunmingu.

2. deň KUNMING

Prílet do mesta večnej jari - Kunmingu. Transfer do hotela, nocľah.

3. deň DALI

Raňajky. Odjazd do Dali, starobylého čínskeho mesta, ležiacegho v blízkosti jazera Erhai. Popoludní plavba po jazere Erhai a návšteva areálu Troch pagód z 9. storočia. Večer prechádzka po starom meste. Nocľah.

4. deň LIJIANG

Raňajky. Odjazd do Lijiangu. Cestou zastávka v dedine Xizhou s významnými baiskými domami. Po príjazde do Lijiangu nasleduje prechádzka starým mestom. Mesto bolo obývané národnostnou menšinou Naxov s viac ako 600 ročnou históriou. Mesto je dnes zaradené do zoznamu svetového kulktúrneho dedičstva UNESCO. Nasleduje návšteva parku Čierneho draka s kulisou Snežnej hory nefritového draka. Prehliadka končí návštevou miestneho múzea. Nocľah.

5. deň LIJIANG

Raňajky. Výlet lanovkou sa Snežnú horu vo výške 4.506 m nad morom s úchvatnými výhľadmi na okolité ľadovce. Prehliadka lamasérie Yufengsi z roku 1756, kde často skúša miestny naxiský orchester. 10 km od Lijiangu leží dedina Baisha, bývalé hlavné mesto kráľovstva Naxiov. Dnes tu môžete vidieť pozostatky dvoch veľkolepých chrámov so zachovanými freskami zo 14. storočia.

6. deň ZHONGDIAN

Raňajky. Odjazd do Zhongdianu. Cestou zastávka v tiesňave Tigrieho skoku, jednej z najhlbších v Číne, malá prechádzka k prvému ohybu Dlhej rieky. Ubytovanie. Nocľah.

7. deň ZHONGDIAN

Raňajky. Zhongdian je hlavným mestom tibetskej autonómnej oblasti Diqing. Nájdete tu tradičné tibetské stavby. Nachádza sa tu najrozsiahlejší tibetský kláštor v juhozápadnej Číne Songzanlinsi, v ktorom žije viac ako 600 mníchov. Návšteva tibetskej rodiny. Nocľah.

8. deň KUNMING – JIANSHUI

Raňajky. Transfer na letisko. Prelet do Kunmingu. Nasleduje prejazd do Jianshui. Popoludní návšteva Konfuciánskej akadémie, jednej z najväčších v krajine, prehliadka starého mesta a bývalej rezidencie bohatej rodiny Zhu. Nocľah.

9. deň YUANYANG

Raňajky. Nasleduje prejazd do Yuanyangu. Cestou zastávka v 600 rokov starej dedine Tuanshan so 400-ročným 17 oblúkovým mostom Dvojitého draka. Nocľah v Yuanyangu.

10. deň YUANYANG

Raňajky. Výlet na ryžové terasy. Návšteva miestneho trhoviska s príslušníkmi národnostných menšín v tradičných krojoch. Večer návrat do Yuanyangu.

11. deň SHILIN - KUNMING

Raňajky. Nasleduje návrat do Kunmingu s návštevou kamenného lesa, najnavštevovanejšej lokality v Yunanne. Prechádzka medzi pozoruhodnými skalnými útvarmi s výškou 30 metrov. Ďalšia zastávka nás zavedie do mongolskej dediny. Príjazd do Kunmingu. Nocľah.

12. deň KUNMING – ODLET DO PRAHY (VIEDNE)

Raňajky. Voľné doobedie. Popoludní transfer na letisko. Nasleduje odlet do Prahy (Viedne).

13. deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha – Kunming a späť s prestupom (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) leteckú dopravu Zhongdian - Kunming 10x nocľah v hoteloch 3* diaľkový autobus Kunming - Dali plnú penziu program vrátane vstupov a transferov českého sprievodcu ESO travel a miestneho sprievodcu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 319,- EUR fakultatívne výlety nad rámec programu vízum ČLR (možné požiadať oň prostredníctvom CK za poplatok 70,- EUR/osoba) cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK