Hotel Čína - Mongolsko *, Čína v termíne 05.07.18-16.07.18, letecky

Čína - Mongolsko, Čína, 5.7.2018, Raňajky
Čína - Mongolsko
Termín:
5.7.2018 – 16.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:12 dní / 10 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58614594
od 2 598 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Informácie o zájazde:

 

Cena zájazdu je konečná so všetkými povinnými príplatkami
za osobu v izbe s najvýhodnejšou cenou a podlieha potvrdeniu organizujúcej CK.
Rozpis základnej ceny a povinných príplatkov je v cenníku zájazdu

 


Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE)

Zran skupiny 2 hodiny pred odletom na letisku (platí len pre odlet z Prahy). Odlet do Pekingu.

2. deň PRÍLET DO PEKINGU

Prílet do Pekingu. Transfer do hotela, ubytovanie. Večer individuálne voľno na prechádzku mestom či odpočinok.

3. deň TCHIEN-AN-MEN - PEJ-CHAJ PARK - WANG-FU-TING ROAD

Raňajky. Celodenná prehliadka námestia Tchien-an-men - námestie Nebeského pokoja s rozlohou 44 hektárov. Po obede prechádzka parkom Pej-chaj s návštevou kruhového mesta, kde bývalo sídlo Kublaj chána Chánbalyk. Prechádzka po Wang-fu-ting Road, najrušnejšej triede moderného centra Pekingu s rušnými obchodnými domami. Večer pre záujemcov fakultatívne predstavenie Pekinskej opery.

4. deň ZAKÁZANÉ MESTO - CHRÁM NEBES

Raňajky. Celodenná prehliadka Zakázaného mesta - sídla panovníkov dynastie Ming a Čching. V tomto rozľahlom cisárskom komplexe vládlo 24 panovníkov. Popoludní prehliadka Chrámu nebies, postaveného už v roku 1420. V tomto rozsiahlom chráme panovníci dynastie Ming a Čching usporadúvali modlitebné obrady a rituály. Večer pre záujemcov fakultatívne návšteva Kung-fu show.

5. deň VEĽKÝ ČÍNSKY MÚR - HROBKY DYNASTIE MING

Raňajky. Celodenný výlet k Veľkému čínskemu múru v Pá-tá-lingu. Obed. Popoludní prehliadka pohrebného areálu panovníkov dynastie Ming s návštevou hrobky Čching-ling. Nocľah.

6. deň LETNÝ PALÁC - ZOO

Raňajky. Prehliadka Letného paláca, letného sídla cisárov. Počas svojej vlády tu cisári prebývali a odpočívali v rozľahlých záhradách. Prezriete si aj známu Loď čistoty cisárovnej Cch'-si z roku 1888, ktorá je celá z mramoru. Obed v tradičnej čínskej reštaurácii. Popoludní cesta do pekingskej ZOO, kde uvidíte populárne pandy, symbol Číny. Večer fakultatívne ochutnávka miestnej špeciality - pekingskej kačice.

7. deň PEKING – ULÁNBÁTAR

Raňajky. Transfer na stanicu, odchod lôžkovým vlakom do Ulánbátaru. Jazda divokou krajinou autonómnej oblasti Vnútorné Mongolsko a okrajom púšte Gobi. Nocľah vo vlaku.

8. deň ULÁNBÁTAR

Príchod do Ulánbátaru okolo poludnia. Transfer do hotela, prehliadka mesta, zastávka na Suchbátárovom námestí s návštevou kopca Dzajsan. Nocľah.

9. deň ULÁNBÁTAR – CHUSTAJ NURÚ

Raňajky. Návšteva kláštora Gandan, najväčšieho kláštora krajiny so stúpou Megdžiddžanrajseg sum. Odchod do NP Chustaj Nurú. Obed. Pozorovanie koňa Prevalského vo voľnej prírode. Večera. Nocľah v jurtovom tábore.

10. deň CHUSTAJ NURÚ – KHARAKORUM

Raňajky. Odchod do Kharakorumu, kedysi hlavného mesta Džingischánovej ríše. Obed. Návšteva kláštora Erdenedzú, najdôležitejšieho a najstaršieho budhistického centra Mongolska. Popoludní návšteva nomádskeho ležania, ochutnávka kumysu. Večera. Nocľah v jurte.

11. deň KHARAKORUM – ULÁNBÁTAR

Raňajky. Návrat späť do Ulánbátaru. Obed formou pikniku cestou v stepi. Večer kultúrne predstavenie s večerou, nocľah.

12. deň ULÁNBÁTAR – MOSKVA – PRAHA (VIEDEŇ)

Raňajky. Transfer na letisko, odlet cez Moskvu do Prahy (Viedne). Prílet.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha - Peking a Ulánbátar - Praha s prestupom (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) 7x nocľah s raňajkami v Pekingu a v Ulánbátare v hoteli 3*- 4* 2x nocľah v jurte 1x nocľah v ležadlovom vlaku program vrátane transferov a vstupov 4x obed v tradičnej čínskej reštaurácii plnú penziu v Mongolsku služby sprievodcu ESO travel počas okruhu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 399,- EUR vstupné vízum ČĽR (možné požiadať prostredníctvom CK za poplatok 70,- EUR) vstupné vízum Mongolsko (možné požiadať prostredníctvom CK za poplatok 89,- EUR) fakultatívne výlety nad rámec programu stravu vo vlaku cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK