Aktuálna ponuka dovoleniek so službami all inclusive do Bulharska

Bulharsko all inclusive dovolenky
Sveti Vlas, Paradise Beach, dovolenka BulharskoMnohí dovolenkári pri návšteve Bulharska, vzhľadom k cenovej hladine v tejto krajine, považujú služby all inclusive za zbytočný luxus. Avšak cenový rozdiel oproti dovolenke s raňajkami je iba cca 10-15€ na osobu a deň. Ak chcete na dovolenke v Bulharsku predovšetkým relaxovať a voľný čas venovať dovolenkovým radovánkam, využite all inclusive služieb je určené práve pre Vás. Pre všetkých ostatných, túžiacich ochutnávať miestne dobroty a špeciality je zakúpenie all inclusive dovolenky zbytočné. Avšak neušetria ani cent.

ODLETY SK ODLETY ČESKO BULHARSKO KOMPLET LAST MINUTE
Odchod od
Príchod do
Cena


Prehľad all inclusive dovoleniek do Bulharska za najnižšie konečné ceny

Výhody dovolenky od nás:

  • Všetky all inclusive dovolenky do Bulharska z ponuky slovenských cestovných kancelárií na jednom mieste.
  • Pobyty na 8, 10, 11 a 15 dní z Bratislavy, Poradu, Košíc a Sliača.
  • Porovnanie cien all inclusive dovolenky v Bulharsku bez zdĺhavého listovania v katalógoch. Všetky informácie od CK priamo k Vám do obývačky a s aktuálnymi cenami, prostredníctvom našich stránok!
  • Vyberte si dovolenku z pohodlia domova a zľavy, ktoré si môžete uplatniť priamo v CK, samozrejme platia aj u nás! 
  • Sme autorizovaný predajca zájazdov do Bulharska od CK Satur, Solvex, Hechter, Hydrotour, Kartágo, Globtour a všetkých ďalších poistených a overených slovenských, českých a rakúských CK.
  • Garancia najnižšej ceny! Ak nám zašlete kalkuláciu konkrétneho zájazdu do Bulharska s nižšou cenou ako je u nás, cenu dorovnáme a získavate bonus 10€/ dospelá osoba!